МС в астрології
Знак Середини Неба покаже нам безпосередньо роль людини для соціуму.
МС ( Medium Coeli) - один із важливих первинних чинників картини натальної мапи. Найпівденніша точка натальної мапи показує максимальну реалізацію людини в соціумі. Не успіх як такий, а саме реалізацію, тобто ЯК, яким чином людина проявляє себе через соціум. Іншими словами, МС - це соціальна роль людини в суспільстві. Знак Середини Неба покаже нам безпосередньо роль людини для соціуму. Планети, детерміновані в точці МС - вкажуть сферу прояву цієї ролі. Звичайно, потрібно враховувати безліч інших складових - диспозитори тощо. Але це окрема тема, поки що не будемо ускладнювати.
МС - один із важливих первинних чинників картини натальної мапи.

Приклади:


МС у Близнюках - посередник, парламентер, людина, що займається кількома справами відразу. Часто має стосунок до документів, вміє домовитися, вирішувати питання, щось дізнатися.

Потрібно дивитися позицію натального Меркурія, щоб зрозуміти, якої сфери в основному це торкнеться. Про таких людей зазвичай кажуть "звернися до нього, він усе вирішить, розрулить".


При цьому людина з такою позицією може професійно бути ким завгодно, однак, найчастіше можна спостерігати при цьому куспид 6 дому (дому роботи, професії) у знаку Водолія і Риб, що говорить про роботу неформальну (Водолій) або тісно пов'язану з психологією, медициною чи духовністю (Риби).


Більшість людей воліють жити в "соціальних рамках", тобто виконувати вимоги соціуму, і часто точка МС та характеристики 6 дому бувають пов'язані. Що менш людина соціально орієнтована, то менший зв'язок 6 дому і Середини Неба, це, звісно ж, видно в аспектах.


МС у Козерозі - кар'єрист, наставник, консерватор, головний у сфері, на яку вкаже натальний Сатурн. Найчастіше це серйозні люди, які поважають закон і порядок.

Найчастіше при цьому можна спостерігати 6 дім у знаках Лева і Діви, рідше - у Терезах. Наприклад, за МС у Козерозі, 6 дім Діва дає часто офісних кар'єристів або лікарів на високих посадах.


МС у Стрільці - вчитель або вічний учень. Часто зустрічається в неформальних учителів, особливо якщо присутній Нептун.


На нижчому рівні - блукач, бродяга, але так буває досить рідко, Стрілець - інтелектуальний знак і підштовхує володарів МС у Стрільці навчатися або навчати. Сферу застосування покаже натальний Юпітер.


Часто в різного роду лідерів - хороших та поганих, Сонце опиняється в точному з'єднанні з МС, однак це не означає безумовної слави та популярності. Радше це вказує на загальне бажання людини перебувати в центрі уваги, така людина буде дуже яскравою й помітною в області свого знака.


Фортуна на МС найчастіше вказує на удачу у сфері знака МС і потрібно постаратися соціалізувати цей аспект, такій людині для успіху не можна перебувати в тіні.


Плутон на МС часто вказує на небезпечну для оточення "фатальну" особистість.Рената Сігі, директор E-TERRA ©