E-TERRA. docs

Сігі Рената Анатоліївна AFA, PA.


Засновниця та виконавча директорка Міжнародного інституту прикладної астрології, парапсихології та досліджень аномальних явищ "E-TERRA". Каббаліст, учасник Амереканської Федерації Астрологів AFA та Асоціації Парапсихологів Великобританії PA. Професійний фахівець у сфері розвитку екстрасенсорних здібностей людини, парапсихології та астрології.
Стисла біографія
Рената Анатоліївна народилася 3 серпня 1978 року. Проживає в Україні, у місті Миколаїв. З раннього дитинства Рената володіла екстрасенсорними здібностями, зокрема ясновидінням, свідомим виходом в астрал, лікуванням. Представниця філософської школи ідеалізму та метафізики. Мірою дорослішання здібності Ренати Сігі посилювалися, що призвело до ранньої приватної практики. Починаючи з сімнадцяти років Рената почала активну приватну практин. У вісімнадцять років проявився інтерес до астрології. З цього часу почалося професійне вивчення астрології. Дослідження та розвиток екстрасенсорних здібностей в інших, ідея трансформації світу на кращий його прояв послугувало одним з основних фундаментальних принципів заснування E-TERRA в майбутньому.
Перезавантаження астрології
Довгі роки роботи над вивченням та дослідженням астрології, супроводжувалася формуванням великої бази астрологічних даних. Аналіз та систематизація астрологічних даних не відповідав загальноприйнятим знанням про характеристику та інтерпретацію астрологічних планет й астрології загалом. Подальша робота в галузі астрології вимагала зміни в підході інтерпретації та професійному вибудовуванні системи грамотного астрологічного аналізу натальної мапи людини.


"Неможливо розглядати натальну мапу людини, аналізувати положення планет, астрологічні аспекти без розгляду людини як цілісної особистості." - Рената Сігі.
Подальша праця призвела до формування нової астрологічної дисципліни - Прикладна астрологія.

Основний акцент у вивченні прикладної астрології робиться на вмінні використовувати астрологію на практиці, застосовуючи знання прикладної астрології в медицині (астро-медицина), формуванні психологічного портрета, криміналістиці, профайлінгу, соціальній статистиці, шкільній освіті, професійній орієнтації, особистому розвитку. Прикладна астрологія стала початком до глибшого осмислення й розуміння людини як особистості, що заслуговує на окрему увагу.

Криміналістика

Одним із головних досягнень вдосконалення астрології як науки (розглядаючи в контексті прикладної астрології), є можливість визначити та передбачити в людині кримінальні схильності, які продиктовані психіатричними\наркотичними факторами (насильство, педофілія, вбивство), антисоціальні схильності, які безсумнівно, будуть корисним у профайлінгу та криміналістичному аналізі.

Другий приклад користі прикладної астрології може полягати в прогнозуванні моделей поведінки особистості за певних провокувальних обставин. Таким чином, астролог розуміє, що вплив якогось астрологічного провокувального чинника запускає в людині заздалегідь передбачену поведінкову модель.

Шкільна освіта

Функціонування прикладної астрології відмінно себе показує при використанні її в середньоосвітніх навчальних закладах штатними психологами. Це дає нові інструменти для роботи з дітьми шкільному психологу. Використання прикладної астрології як інструмент особистісного аналізу дає змогу психологу краще зрозуміти окремо взятого учня, виконати психологічну діагностику, корекцію, визначити професійну орієнтацію, формувати групи першокласників.

Слід підкреслити, що прикладна астрологія в освітніх установах дає змогу визначити індивідуальні таланти учня.

Особистий розвиток

Однією з головних переваг прикладної астрології - це ключ до особистого розвитку. У своїй практиці астролог приділяє окрему увагу таким явищам як пороки та негативні якості людини. Працюючи над пропрацюванням негативних якостей, астролог може досягти вражаючого результату в роботі з людиною. Натальна мапа очима прикладного астролога - це ключ до задіяння власних сил людини на шляху розвитку особистості. Аналіз результатів дає змогу з упевненістю стверджувати, що розвиток людини доходить до рівня самоактуалізації.

E-TERRA

Екстрасенсорика
Розвиваючи екстрасенсорні здібності, Рената Сігі розробила власну систему підготовки та розвитку здібностей у людині. Ключова ідея полягає в тому, що розвивати екстрасенсорне сприйняття здатна кожна людина, за певної психофізіологічної підготовки. Ключовим підсумком підготовки є визначення унікальної здібності в індивіда, наприклад, здійснювати ясновидіння, пошук зниклих безвісти людей, лікувати, виявляти серед групи людей потрібну людину за заздалегідь заданими умовами, безконтактний бій, астральну проекцію з подальшим розвитком ключової здібності. Для більш грамотного представлення необхідно додати приклади, в яких екстрасенсорне сприйняття чудово себе зарекомендувало:

Криміналістика

У криміналістиці індивід, що має розвинені екстрасенсорні здібності, здатний значно швидко зчитати злочинця, зчитувати умови злочину або смерті, описати зовнішній вигляд та основні орієнтовні прикмети людини, яка вчинила злочин, надавати допомогу в пошуку зниклої людини, зчитувати з групи людей злочинця. Вказувати місця розташування певних знарядь злочину, місцезнаходження злочинця або злочинної групи.

Соціально - побутові питання

Можливість надати допомогу людині в приватній практиці, використовуючи ясновидіння, екстрасенсорне сприйняття, лікування. Запобігти самогубству, нещасному випадку або смерті людини.

Особливості

Двадцятирічне дослідження, корекція та вдосконалення методики розвитку екстрасенсорних здібностей в людині, дозволили Ренаті Сігі розробити певну специфіку під час підготовки індивіда. Завдяки цьому, використання певних технік та прийомів виводять розвиток здібностей на вищий рівень. Це дає змогу в умовах очної групової роботи та виїзних тренінгах, здійснювати підготовку та розвивати екстрасенсорні здібності особам, або групам осіб, праця яких пов'язана з взаємодією з людьми. Таким чином слід підкреслити, що розвиток індивідуальних талантів екстрасенсорного сприйняття, для кожного окремого випадку безумовно несе користь.Міжнародний інститут прикладної астрології, парапсихології та досліджень аномальних явищ "E-Terra" - це навчальний заклад, що спеціалізується на розвитку екстрасенсорних здібностей у людині, визначенні та розвитку унікальних, індивідуальних талантів у сфері парапсихології. Основні ключові напрямки в Е-Терра - дослідження, розвиток та навчання. E-Terra втілює в собі всю ту перераховану вище інформацію, даючи модливість вчитися кожній охочій людині. Втілюючи основну ідею " трансформації світу в більш кращий його прояв" E-Terra прагне розкрити та реалізувати людський потенціал на максимум!