Відділ досліджень побутових надприродних явищ
На базі інституту E-Terra
Відділ побутових надприродних явищ на базі інституту E-Terra - новий етап у вивченні містичних і надприродних явищ.

Багато людей переконалися особисто в існуванні певних надприродних явищ, дехто стикався з ними віч-на-віч, полтергейст, примари, трансцендентальні стани тощо.

На базі інституту E-Terra було відкрито напрямок з метою вивчення, пояснення різних надприродних явищ, які можуть відбуватися в повсякденному житті та з якими людина може зіткнутися в побутових умовах (вдома, на роботі).

За допомогою сучасних методів дослідження і парапсихології, інститут E-Terra вивчає ці явища, щоб отримати глибше розуміння їхньої природи і можливостей.

Незважаючи на те, що відділ із вивчення побутових надприродних явищ на базі інституту E-Terra тільки розпочав свою роботу у 2022 році, його дослідники вже отримали значні результати. Дослідження проводяться в тісній співпраці з іншими парапсихологічними інститутами та центрами по всьому світу, що дає змогу отримати ширший і глибший погляд на явища, які вивчаються.

Крім того, інститут E-Terra проводить заходи і конференції, на яких парапсихологи і фахівці можуть обмінятися досвідом і результатами своїх досліджень. Ці заходи також допомагають зрозуміти більше про природу привидів, полтергейстів та інших надприродних явищ і створінь.

Загалом, відділ побутових надприродних явищ на базі інституту E-Terra являє собою новий етап у вивченні цих містичних явищ. Він дає можливість парапсихологам та іншим фахівцям суміжних галузей працювати разом, обмінюватися досвідом і отримувати нові знання про природу надприродних явищ. І, безумовно, у майбутньому ми зможемо краще розуміти, контролювати ці явища в повсякденному житті.

Величезний внесок у розвиток відділу вносять студенти інституту E-Terra. Досвідчені фахівці, випускники останніх курсів, які займаються практичною діяльністю і допомогою людям, які зіткнулися з проблемами подібного роду.

Кожна людина, яка стала свідком будь-якого надприродного явища у себе вдома, може розраховувати на кваліфіковану допомогу наших фахівців і студентів-практикантів.

Для того, щоб отримати допомогу, консультацію, необхідно в меню сайту вибрати "Повідомити про аномальне явище" і розповісти докладніше, з якою ситуацією або проблемою ви зіткнулися.