Кормчі зірки c Ліліт
Кормчі зірки
Кормча зірка - зірка, що керує життям людини, найчастіше дає призначення. Кормча зірка бере під свій початок усі життєві події та можливі обставини, веде, спрямовує, а інколи й губить. У принципі, кормчими можуть бути не тільки зірки, а й туманності. Всі люди, чиє життя так чи інакше позначилося в історії людства, мали у своєму гороскопі Кормчую Зірку або Туманність.
Зірка є кормчою, якщо перебуває в з'єднанні з планетою, що має найсильніший статус у натальній мапі. Особливо яскраво такі з'єднання проявляються з важкими фіктивними планетами, такими, як Ліліт. Ось кілька яскравих прикладів, які, можливо, здадуться цікавими:

Ліліт - Маркаб:

Провокації в галузі політики, застосування сили, замішаної на усвідомленні свого інтелекту. Дає небезпеку від холодної зброї, воєнних дій, змушує прожити життя як воїн, залежно від положення Ліліт - дому і знака. Маркаб вимагає абсолютного дотримання вказівок своєї совісті, і якщо людина з такою позицією нехтує вищим призначенням, застосовуючи свої тактичні та військові здібності на догоду своєму егоїзму, - її "прибирають" раніше терміну.

Ліліт - Туманність Андромеди:

Вихор, воронка, смерч. Дуже страшне з'єднання, пропрацювати яке здатні тільки дуже сильні душі. Туманність Андромеди дістає з підсвідомих глибин людини все найстрашніше, приховане, огидне, яке виривається назовні під приводом морального правосуддя.
Туманність Андромеди завжди йде в парі або групі, об'єднаних помилковою деструктивною метою, і має можливість розширювати зону свого впливу, подібно до смерчу, що зароджується.
Туманність Андромеди часто має стосунок до смерті, старості й таємниць, і початок її активного впливу в житті людини, позначеної цією зіркою, зазвичай починається з подібних подій.
Ліліт не додає зловісній туманності підбадьорливих рис, схиляючи володаря цього з'єднання проявити найнижчий рівень опрацювання Ліліт - людина змінюється до невпізнанності, культивуючи за дуже короткий проміжок часу всі зародкові вади своєї душі, перетворюючись на ґвалтівника, убивцю, негідника, зрадника.

На другому рівні пропрацювання Ліліт, туманність вимагає від людини повного контролю над своїми і чужими емоціями, вимагає терпіння і розуміння. Тут людині пропонується смиренно приймати всі удари долі, її життя буде сповнене поневірянь і болю, часто такі люди зазнають несправедливого покарання, є жертвами наклепу.
Їхнє життя наповнене стражданням, але має прийти розуміння чужого страждання і справедливості. Людина має навчитися смирення і співчуття, що дуже складно за цього аспекту. Лише одиниці можуть досягти вищого опрацювання Ліліт при її з'єднанні з Туманністю Андромеди, і тоді ми можемо спостерігати великих аскетів, ченців-пустельників, страждальців і мучеників, які присвятили свої життя служінню іншим.

Ліліт - Капулус:

Будівельник, зодчий, новатор. Важке до пропрацювання з'єднання, здатне повністю "поламати" слабку душу і дати небачену силу і міць сильній душі. З'єднання наділяє людину здатністю великого початківця, але так само й провокує її на руйнування.
Людина з'єднання може і повинна вести за собою, відбудовувати новий світ, новий Всесвіт і часто ця здатність проявляється після того, як повністю руйнується життя самого індивідуума. Зруйнувавши мале, людина зобов'язана побудувати більше.
Людині з'єднання в жодному разі не можна чіплятися за старе, боятися втратити те, що давно віджило своє. Необхідно сміливо приймати руйнування у своєму житті, розуміючи, що на руїнах старого вона зобов'язана буде побудувати нове, однак це нове повинно бути призначене не стільки для людини з'єднання, скільки для людства в цілому.

На першому рівні пропрацювання Ліліт людина насилу приймає руйнування у своєму житті, щосили чіпляючись за старе. Намагається перевести процес руйнування на життя іншої людини. Такий індивідуум намагається топтати чужі життя для власного процвітання, не гребуючи нічим заради досягнення своєї мети.