Сонце ☉
Сонце ☉
Позиція Сонця в натальній мапі- це все те, з чим звикла себе асоціювати більшість, тобто, банально, так званий "гороскоп" - кажучи "я Козеріг", "я Риби", людина, не знаючи, озвучує лише свою позицію Сонця, не враховуючи інші, не менш важливі, а найчастіше - винятково важливі аспекти.

Позиція Сонця показує нашу соціальну роль, ту роль, яку ми несемо в соціум. Вона не стосується глибинних сторін нашої душі, а відповідає радше за зовнішню подачу себе. Як маска, яку, примірявши один раз, не хочеться знімати. І що більш людина соціальна, то більше в неї проявлений видимий вплив Сонця. Сонце - це можливість заявити світові про себе, показати світові свій "костюм", ховаючи при цьому душу.
Часто Сонце вказує, в якій царині соціального життя ми можемо отримати задоволення до якої ми прагнемо, яку роль ми готові приміряти на себе.

Що сильніша і глибша особистість, то позитивніший вплив Сонця.
Іноді трапляється так, що дата народження знаходиться на стику двох знаків - тоді людина отримує вплив одразу двох Сонячних знаків і в процесі життя сама обирає приналежність до одного з них. Як правило, першість залишається за знаком, до якого входить Сонце.

Негативних якостей Сонце набуває рідко, найяскравіший приклад - якщо Сонце на момент народження перебуває поблизу Сонячного Затемнення, як правило, до затемнення або в його момент.
Попередня стаття