Медитації у приміщенні
Медитація та інститут E-Terra
Медитація - це давня терапевтична практика, яка приносить величезну користь для розуму й тіла. Вона дає змогу людині відключитися від шуму зовнішнього світу та зануритися в глибокий стан спокою, розслаблення і концентрації. Саме тому медитація стає дедалі популярнішою і необхіднішою практикою в сучасному світі, де багато хто з нас живе в стресових умовах, постійних внутрішніх конфліктах, агресії, панічних атаках.

Одним із чудових місць, де ви можете навчитися і практикуватися в медитації, є інститут E-Terra. Це місце, в якому збираються люди для того, щоб провести час за заняттями медитативною практикою та користю для свого здоров'я і благополуччя. Інститут E-Terra пропонує медитативні заняття, під чітким контролем інструктора, які допомагають людям досягти глибокої гармонії та спокою.

Однією з найбільш затребуваних медитативних практик в інституті E-Terra є медитація, яка проходить у тихому приміщенні. Це призначено для тих, хто хоче практикувати медитацію в комфортних умовах у закритому приміщенні і для тих, хто не може витрачати час на виїзд за межі міста. Медитативна практика в E-Terra охоплює низку вправ і технік, які допомагають поліпшити психічне і фізичне здоров'я.

У залах для медитації створено ідеальні умови для того, щоб відключитися від шуму зовнішнього світу і зануритися в глибокий стан спокою і розслаблення. Спеціально підібраний дизайн і акустика допомагають створити максимально комфортну атмосферу для практики медитації.

Нарешті, медитація на базі інституту - це можливість знайти однодумців, а також можливість поділитися медитативним досвідом з людьми, які поділяють ваш інтерес до медитації. Ви можете знайти нових друзів і спілкуватися з однодумцями, з якими ви разом зможете просунутися у вашій медитативній практиці.
Загалом, медитативна практика з E-Terra - це чудова нагода для тих, хто прагне віднайти внутрішню гармонію та умиротворення, навіть якщо навколо панує хаос. Завдяки професійному підходу та комфортній атмосфері, які пропонує інститут E-Terra, ви зможете віднайти ключ усередині себе, що покращить ваш психічний, фізичний та енергетичний стан.
Деякі факти про медитацію
GABA
Медитація збільшує рівень гормону GABA: гормон сприяє набуттю спокою, допомагає позбутися тривоги, хвилювання, агресії та гніву. Регулярна медитація на 30% збільшує рівень гормону GABA в організмі, тим самим будучи ефективнішою, ніж фізичні навантаження.
Вплив
Нейрофізіологи з Університету Осло, Норвегія, з'ясували, що під час недирективної медитації активність мозку зростає в ділянках, відповідальних за створення думок та почуттів, які пов'язані з власним "я" людини.
Дослідження
Дослідження показують, що медитація знижує запальні процеси в мозку, тим самим зменшуючи ризик раку та інших захворювань. До того ж вона здатна викликати відчуття блаженного трепету, знижувати біль і захищати мозок від старіння. Медитація допомагає позбутися тривоги, депресії, безсоння і втоми.
Вартість броні місця в групових медитаціях (до 10 осіб)

Медитація в групі

Тривалість заняття

Кількість днів на тиждень
Вартість броні на місяць
Медитація у приміщенні в групі до 10 осіб
1 година 30 хвилин
2
1.000 грн.
Набір до групи для медитації
Щоб почати практикувати медитацію в групі, на заняттях вам необхідно при собі мати:

  • Каремат
  • Питну воду
  • Намір і бажання
  • Мати при собі вільний (такий, що не сковує) одяг. Бажано з натуральних тканин

Телефон під час занять вимикається або переводиться в режим без звуку
Щоб записатися на заняття вам необхідно натиснути кнопку "Записатися". Заповнити реєстраційну форму. Після відправлення форми з вами зв'яжеться адміністратор інституту E-Terra і проконсультує, як вам підготуватися до занять і що для цього необхідно.
Оплатити бронь свого місця в групі можна тільки після реєстрації та консультації.